KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345313
nr 1434 5313
E Moberg. "Smedsudden". Signerad. Olja på pannå, 35x29cm, yttermått inklusive ram: 43x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:08:09
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)